בית הספר לצלילה BAN’S – קו טאו

מועדון הצלילה “באנס” (Ban’s) באי קו טאו הוא בית ספר לצלילה הגדול בעולם. המועדון זכה בפרסים רבים בתחום וניתן לערוך בו קורסי צלילה ברמות שונות, החל מצולל מים פתוחים של פאדי PADI ועד קורס דייב מאסטר.

המועדון נמצא בחלקו המרכזי של חוף סאיי-ראי, החוף המרכזי בקו-טאו, ומאפשר לצוללים ולנופשים (שגרים במתחם בזמן הקורס) לבחור חדרים ברמות שונות החל מחדר בסיסי עם מאוורר ועד סוויטות יוקרתיות.

בבית הספר לצלילה מועסקים בדרך כלל בערך שלושה מדריכים ישראלים (דוברי עברית, מן הסתם), ועוד שלל מדריכים מכל רחבי העולם. במקום קיימת מסעדה גדולה עם ארוחות תאילנדיות ואירופאיות.

מעל משרדי הקבלה קיימות מספר כיתות לימוד המאובזרות בציוד וידאו ומיזוג. מלבד היותו המועדון הגדול בעולם, הוא גם נחשב לאחד הטובים והמקצועיים ביותר וחלק גדול מבעלי מועדוני הצלילה בתאילנד למדו בבאנס. בנוסף המקום מוכר על ידי הארגון הבינלאומי פאדי PADI, ואף זכה למספר פרסים ממנו. בערבים תוכלו לבלות בבר של המועדון הפיש בול (Fish Bowl) שבו מתקיימות בכל ערב הופעות חיות.

קורסי צלילה המוצעים בבאנס קו טאו

כוכב ראשון – קורס צלילה מים פתוחים של פאדי PADI. משך הקורס 4 ימים במהלכם תצללו בבריכת המועדון ותלמדו את הסימנים בעזרתם מתקשרים מתחת למים. לאחר מכן תצאו לארבע צלילות במים פתוחים עד לעומק של 18 מטר.

כוכב שני – קורס מים פתוחים מתקדם של פאדי PADI. דרישות קבלה – מוסמך כצולל מים פתוחים של פאדי (כוכב ראשון). משך הקורס כיומיים במהלכו צוללים עד לעומק של 30 מטרים וצלילת לילה.

בנוסף תוכלו ללמוד בבית הספר לצלילה של באנס להיות מדריכי צלילה מוסמכים (דייב מאסטר), ותלמדו גם לצלם בצורה מקצועית מתחת למים. ישנו גם קורס צולל הצלה, הכשרת עומק וצלילה טכנית.

ניתן ליצור קשר עם המועדון במייל  bans@amazingkohtao.com ובטלפון  6677456061 – ילדים מגיל 12 יכולים לצלול.

מידע נוסף על צלילה בתאילנד

Share