גני חיות

אחת הדרכים להפסיק קצת את שטף הקניות בקניונים הממוזגים, היא ביקור בגן חיות. בתאילנד יש חמישה גני חיות ציבוריים, הפועלים תחת אחריות המחלקה הזואולוגית של הממשלה. בין גני החיות הציבוריים תמצאו את גן החיות דוסיט בבנגקוק, קאו קיאו בצ’ונבורי, גן החיות בצ’יאנג מאי, גן החיות בסונגקלה, ובנקהון ראצ’סימה. מאחר ואלו גני חיות ציבוריים (ומסובסדים), דמי הכניסה נמוכים מאוד – 30 באט למבוגר וחמישה באט לילד.

לעומת זאת, אנחנו ממליצים להגיע לגני החיות הפרטיים, בהם תנאי ההחזקה של החיות הומניים יותר והבילוי שווה יותר. גני החיות הפרטיים הם קצת יותר ממוסחרים וכוללים מופעי חיות, ומגוון חיות יותר גדול, מופעי דולפינים, בת יענה, תוכים ונחשים. ביניהם נכללים חוות התנינים

גן החיות של צ’יאנג מאי, למשל, מוכר בתור אחד הגדולים, המגוונים וההומניים בדרום-מזרח אסיה. מלבד הביקור הסטנדרטי בשעות היום, מומלץ מאוד להזמין מראש (ואף הרבה מראש) סיור לילה. הסיורים נערכים ברגל וגם ברכב פתוח, ועוברים בשטחי הספארי, בשטחי המחיה של היגוארים והטורפים. תוכלו להאכיל חיות מקרוב ולקבל פרספקטיבה שונה ומיוחדת על החיים בג’ונגל כשהיום שלנו נגמר והיום של הטורפים מתחיל. הסיור לא יקר, ומומלץ מאוד, במיוחד למשפחות עם ילדים קטנים.

גן החיות בבנגקוק נחשב גם הוא למצוין. הוא חדש ונקי, יש בו מגוון גדול מאוד של חיות מכל העולם, והגודל שלו יאפשר מכם ליהנות ממנו לאורך כל היום. גם הוא מציע מופעים שונים, ולצד חיות היבשה, יש בו אזור שלם המוקדם ליונקים ימיים ולדגים יוצאי דופן.

Share