טיולי ג’יפים בצ’יאנג מאי

טיולי הג’יפים בתאילנד הם האטרקציה הנמכרת ביותר בתאילנד מזה שנים רבות. כבר בתחילת שנות התשעים נפתחה החברה הראשונה שהציעה טיולי ג’יפים מאורגנים בצפון תאילנד. כיום יש שתי חברות מרכזיות שמציעות טיולים מאורגנים שבין שלושה לחמישה ימים, שיקחו אתכם אל המקומות היפים והמובחרים ביותר בצפון תאילנד הירוקה.

הטיול של רד בריק Redbrick

אחד מטיולי הג’יפים המפורסמים ביותר בצפון תאילנד, מופעלים על ידי חברת REDBRICK מצ’יאנג מאי אשר מזמינים אתכם להצטרף למסלול קבוצתי או פרטי לבחירתכם ולצאת לטיול בן 3 ימים ו-2 לילות ברחבי האתרים הרבים והמרהיבים של צפון תאילנד, בו תוכלו ליהנות בכל יום מחוויה אחרת וחדשה.

במסגרת חבילת הטיול, תיהנו מארוחות הכלולות בטיול, לינה, נהג וג’יפ צמוד.

היציאה לטיול הג’יפים תתבצע בקבוצה קטנה ואינטימית, כאשר כל מספר משתתפים מצוידים בג’יפ עם נהג צמוד לכל שלושת ימי הטיול.

בין אם אתם מעדיפים טיול קבוצתי או פרטי, טיול הג’יפים REDBRICK בצפון תאילנד, יכיר לכם את האתרים המפורסמים ביותר בצפון תאילנד: רכיבת שטח בג’ונגלים, ביקור בשבט “ארוכות הצוואר”, ביקור במעיינות חמים, והיעד הסופי – ביקור בפאי, העיירה הפסטורלית והירוקה. בנוסף, תיהנו מביקור בחוות סחלבים, חוות פרפרים, שייט בנהר, וביקור במפלים מרהיבים ביופיים.

הבסיס של טיול הג’יפים של חברת REDBRICK בצפון תאילנד, הוא נסיעה במסלול שבמהלכו בכל חצי שעה לערך, עוצרים באחת מהאטרקציות המהנות, וממשיכים הלאה לקראת היעד הבא.

כאמור, הטיול כולל ארוחות בכל ימי הטיול, שהותאמו במיוחד לטעמו של הקהל הישראלי. לשומרי הכשרות – ניתן לבצע הזמנה של אוכל כשר ערב לפני הטיול, מבית חב”ד בתוספת תשלום. שימו לב כי ייתכן והמסלולים ישתנו בהתאם למזג האוויר.

טיול הג’יפים של טאנא – Thana

לפני שתצאו לטיול, תוזמנו למפגש היכרות עם המדריך, בו תקבלו הסבר על הציוד שעליכם להביא לטיול, מה הם האתרים בהם תבקרו במהלך הנסיעה בג’יפ וכמובן, תקבלו מענה על כל שאלה. היציאה לטיול כוללת איסוף מהמלון בו אתם לנים, לנקודת היציאה בצ’יאנג מאי, ומשם – צפונה.

יום ראשון –

הטיול יוצא כל בוקר בשעה 09:00 מצ’יאנג מאי. תוכלו לבחור אם ליהנות מקורס בישול אותנטי, או מביקור בחוות טיפול ושיקום פילים – מקום בו תוכלו לטפל, לרחוץ ולצפות מקרוב באורח החיים של הפילים בחווה. לאחר מכן, תמשיכו לארוחת צהריים.

בתום ארוחת הצהריים, תמשיכו לחוות סחלבים ופרפרים (ביקור בחוות הפרפרים תלוי בעונה). לאחר מנוחה קצרה, תצאו לרפטינג במורד הנהר. משך הרפטינג כשעה וחצי ולאחריו תמשיכו ל”צ’אנג-דאו” ולכפרי ההרים, שם תהיה לכם הזדמנות מצוינת להכיר את אורח החיים של שבטי ההרים. את המשך הטיול לאיזור “טאטון”, תעשו בנסיעת שטח דרך הרים ונופים מדהימים. בלילה תשהו במלון Resort ai Ban, באווירה כפרית בקרבת איזור “טאטון” (צימרים על שפת האגם).לאחר ארוחת הערב יש זמן חופשי למנוחה ורגיעה, לקראת היום הבא.

יום שני –

לאחר ארוחת הבוקר תצאו לביקור בשבטים של ההרים: שבט ליסו, שבט אקה, שבט קארן, שבט ארוכות האוזניים ושבט ארוכות הצוואר המפורסם. אחרי הביקור בשבטי ההרים, תמשיכו אל “מאה סאי”, עיירה על הגבול עם בורמה, שם תאכלו ארוחת צהריים. בסיום הארוחה תמשיכו אל “משולש הזהב”, מפגש הגבולות של תאילנד עם לאוס ובורמה. בתום הסיור במשולש הזהב, תשוטו בנהר המקונג אל שוק מקומי בלאוס, בו ניתן לקנות מוצרים ייחודיים ומזכרות אותנטיות במחירים זולים. בלילה תשהו במלון 4 כוכבים “קאם טאנה” בצ’יאנג ראי. בהמשך הערב יהיה זמן חופשי לטייל בשוק הלילה של צ’יאנג ראי ובמתחם חיי הלילה המקומיים.

יום שלישי –

ביום האחרון של הטיול תגיעו למפל “קון קום” בנסיעת שטח דרך “דוי-צ’אנג”, אזור מפורסם בשל שדות הקפה האיכותי שבו. לאחר מכן, תמשיכו בנסיעה להרים הגבוהים אל נקודת תצפית המשקיפה על העיר צ’יאנג ראי. לאחר מנוחה וארוחת צהריים, תצאו בנסיעה דרך שדות התה המרהיבים לביקור ושחייה במעיינות החמים של “סאן קאמפהאנג” (לא לשכוח להצטייד בבגדי ים).

Share