טיסות פנים

בשנים האחרונות, עברה מהפכה של ממש על הטיסות בעולם. כניסת הטיסות הזולות הורידו את מחירי כל החברות, ותאילנד לא נשארה מחוץ למשחק. טיסות הפנים בתאילנד הפכו לכל-כך זולות, שהן בדרך כלל עדיפות ומשתלמות יותר מנסיעה ברכבת, מיניואן, מונית או על ידי שכירת רכב עצמאית. חברות התעופה שפועלות בתוך תאילנד הן תאי איירליינס, בנגקוק איירוויז, אייר אסיה ו-נוק אייר. מכל אלו, היינו ממליצים לכם להתחיל את החיפוש עם נוק אייר. זו חברת הלואו-קוסט הזולה ביותר. במיוחד אם אתם מטיילים בלי הרבה משקל, זו בדרך כלל תהיה הבחירה הזולה ביותר. טיסה של שעה בלבד מבנגקוק לצ’יאנג מאי יכולה לעלות פחות מ-700 באט (מחיר של נסיעה ברכבת לילה).

תאי איירליינס נחשבת לחברה היוקרתית ביותר, אבל המחיר יהיה בהתאם. מצד שני, המחירים שלהם כוללים כבודה, ויכולים להיות נוחים יותר למשפחות שמטיילות עם הרבה מזוודות.

מחירי הטיסות יתייקרו בעונות השיא, וככל שמועד הטיסה יתקרב. לכן, אם מסלול הטיול שלכם כבר סגור, אנחנו ממליצים לסגור את טיסות הפנים מראש. כמו כן, שימו לב שרוב הטיסות מבנגקוק יוצאות משדה התעופה דון-מואנג (לא שדה התעופה שבו נחתם מישראל). לוקח יותר זמן להגיע אליו ואין אליו רכבת ישירה. תכננו את הזמן שלכם בהתאם.

Share